Ramissio | Mariana Kondrcová
Ramissio - přírodní produkty, které změní váš život k lepšímu
1075
page,page-id-1075,page-child,parent-pageid-52,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.1,vc_responsive

Mariana Kondrcová

Mariana Kondrcová

Preco ja a Ramissio?

Príde mi to ako úžasné spojenie – pomôcť druhým a zároveň si tak nádherne obohatiť svoj vlastný život. Do Ramissio som vstúpila v apríli 2014 po oslovení mojej priateľky Janky Sučanskej. Najskôr som sa pomaly oboznámila s produktom a neskôr aj s marketingom. V čase keď som sa rozhodla pre svoju registráciu som už nemala žiadne obavy a ani pochybnosti o tom, že idem robiť dobrú vec s výbornými produktami.

Ramissio je pre mna stabilnou oporou

Čas ukázal, že aj firma Ramissio, ktorá sa neustále rozvíja (aj vďaka spolutvorstvu systému svojich vedúcich členov) je pre mňa stabilnou oporou. Svedčí o tom pravidelné týždenné vyplácanie provízií, zabezpečenie vzdelávacích akadémií, organizovanie eventov, car bonus či dovolenky snov, čo sú všetko vymoženosti, ktoré naplno vo firme využívam. Na základe týchto mojich skúseností chcem aj ja pomôcť všetkým mojim členom zbaviť sa strachu z podnikania v MLM, a zároveň si zlepšiť kvalitu vlastného života. Môj cieľ v Ramissio je cesta stále dopredu a hore aj s celým mojím týmom úžasných ľudí.

Ramissio na Slovensku