Ramissio | Jana Sučanská
Ramissio - přírodní produkty, které změní váš život k lepšímu
864
page,page-id-864,page-child,parent-pageid-54,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.1,vc_responsive

Jana Sučanská

Jana Sučanská

Podarilo sa mi prejsť kus úspešnej cesty

Volám sa Jana Sučanská a v Ramissio pôsobím od roku 2013. Za tento čas sa mi aj zásluhou mojej skupiny na Slovensku podarilo prejsť kus úspešnej cesty. Už som stála na stupni pozície D1 a v mojej skupine mám viac veľmi úspešných obchodníkov na vysokých pozíciach s krásnymi číslami obratov a adekvátnych odmien za kvalitnú prácu.

Prvé stretnutie s Ramissio

Nemusím sa v myšlienkach vracať k pocitu, kedy a prečo som sa rozhodla začať spoluprácu s firmou Ramissio. Nosím tento pocit a vlastne základnú moju energiu v sebe každý deň. Bola to akási pridaná hodnota, ktorú som zachytila na prvom stretnutí s pánom majiteľom Vladimírom Drozdom. Po jedinom telefonáte zo Slovenska bol ochotný ma prijať osobne. Tú pozitívnu energiu, s akou som sa vtedy stretla, nesiem v sebe pri každom stretnutí s novým klientom či obchodníkom. Porozprával mne a zopár ľuďom, ktorých som vtedy zo Slovenska priviedla, pútavý príbeh o vzniku myšlienky Ramissio, cez všetky úskalia, ktorými musel prejsť až po dokonalý obraz Ramissio, ktorý nám s veľkou dôverou ukázal. Obraz Ramissio, ktorý s obrovskou precíznosťou a starostlivosťou vytvoril a dáva v ňom ľuďom tisíc možností, ako si zlepšiť svoj život a zároveň cítiť slobodu.

Jana Sučanská
Jana Sučanská

Chcem byť súčasťou tejto myšlienky a cesty

U Ramissio som našla srdce na najsprávnejšom mieste a to mi dalo obrovskú silu a odvahu začať plány do budúcnosti v súvislosti s Ramissiom. Odchádzala som z Brna s jedinou myšlienkou v hlave, neviem síce ešte ako, ale chcem byť súčasťou tejto myšlienky a cesty. O sieťovom marketingu som vtedy takmer nič nevedela. Ale v ten deň som pochopila, že Ramissio bude prinášať veľké hodnoty pre ľudí. Tušila som nadčasovosť tohto projektu pre stále sa zvyšujúci záujem ľudí o kvalitné prírodné doplnky výživy. A tiež som si uvedomila, že Ramissio bude dávať príležitosť k seberelizácii veľmi širokej škále ľudí. Vrátila som sa teda na Slovensko a začala pracovať, vlastne ani nie pracovať, pretože som to nikdy ani za prácu nepovažovala.

Môj život sa menil, ja som sa menila

Po dlhoročnej skúsenosti v rámci klasického podnikania v súkromnej firme som mala dokonalú možnosť porovnávania. Napriek vysokému pracovnému nasadeniu, ktoré som si mohla určovať nezávisle sama, som pocítila komfort voľného času a bezstresového priestoru podnikania. Bavilo ma to a baví ma táto práca po dnes. Učila som sa každý deň ako byť lepšia a ako dokázať ľuďom odovzdávať čo viac. Nikdy som neoľutovala tento svoj krok. Stále viac si uvedomujem precíznosť a premyslenosť produktového portfólia Ramissio, viem sa spoľahnúť na logistiku tovaru, oprieť sa o ochotných zamestnacov firmy a v neposlednom rade o spoľahlivé a štedré odmeňovanie, ktoré mi dáva životné istoty a spokojnosť aj v tejto dôležitej sfére finančného ohodnotenia. Môj život sa menil, ja som sa menila. Keď počujem od nových ľudí o neistote práce a v MLM, len sa usmejem. Ja dôkazy a skúsenosti mám a viem, že je to vždy len o ľuďoch vo vnútri daného spoločenstva a Ramissio má svoju podstatu veľmi zdravú!

Dovolená snů Dubaj
jana_sucanska4

Túžila som dať ľuďom viac

Časom som k vysokej úrovni účinnosti našich produktov túžila pridať ľuďom viac. Vnímala som ich nedôveru vyplývajúcu z množstva často si protirečivých informácií ohľadom zdravia, ktoré sa dostávajú verejnosti z rôznych zdrojov. Mala som veľkú radosť, keď mi svoje áno k spolupráci s Ramissio vyslovila Mgr. Lucia Hronská Ph.D. Jej prínos do našich prednášok v podobe kvalitných informácií je pre nás všetkých neoceniteľný. Získali sme ďaľšiu pridanú hodnotu k vzdelávaniu ľudí.

Ramissio dáva ľuďom šance

Mojim absolutným zámerom a snahou je vzbudzovať v ľuďoch prirodzený záujem o toto prostredie, ktoré inšpiruje  k lepšiemu životu, učí ľudí ako získať kontrolu nad svojim životom. Rozumieť svojmu telu a myšlienkam je prvý krok k získaniu slobody. Ramissio dáva ľuďom šance a mojou víziou je dokázať ich ľuďom správne priblížiť. Keďže mám sama v sebe istoty a získanú dôveru k firme, produktom a marketingu, neustále mám dosť energie hovoriť o nich s ľuďmi vo svojej skupine. Mojou snahou ako vedúceho v skupine je násť aj individuálne v každom to najlepšie, podporiť ho v jeho silnej stránke a nájsť spôsob ako sa čo najlepšie realizovať v Ramissio a byť úspešný.

Dovolená snů Dubai
Slovenská skupina Ramissio

Každý môže byť úspešný

Trpezlivosť a viera v správne nasmerovanú energiu mi postupne prináša svoje ovocie v podobe fungujúcej siete spokojných zákazníkov a členov mojej skupiny a v neposlednom rade krásnych ocenení zo strany firmy. Sama som dôkazom, že aj bez prvotného obchodníckeho talentu, ale s vlastným poznaním a dôverou pre danú vec, sa dá dostať na najvyššie priečky úspešných ľudí. Samozrejme bez vzdelávania a chuti pracovať to nešlo a nikdy nepôjde, ale šance a možnosti má v Ramissio úplne každý. Dnes v mojej skupine rovnako spokojne pracujú maminky na materskej ako aj silné obchodníčky, či odborníci z oblasti zdravia a výživy.

Esencia života

Essence of Life, ktorú má Ramissio v hesle, je už spomínaná pridaná hodnota ľudskosti a funguje spoľahlivo aj v našej skupine na Slovensku. Dobré vzťahy sú samozremosťou a pohoda a úsmev vždy prítomné. Ďakujem pánovi Vladimírovi Drozdovi za možnosť byť súčasťou tejto nádhernej cesty života Ramissio! A všetkým ľuďom v ňom prajem nech nám na nej stále slnko svieti. A na záver dôležité – som vďačná za ľudí v rámci Ramissio za ich ľudské vlastnosti, ktoré vždy budú najsilnejším činiteľom a vďaka ktorým sa nám darí a bude dariť tvoriť veľkou rýchlosťou súdržnú a silnú firmu s ďalekosiahlou perspektívou, ktorá dokáže pomôcť množstvu ľudí urobiť svoj život lepším.

S láskou a dôverou v Ramissio

Jana Sučanská

Jana Sučanská