Ramissio | Pavlína Valentovičová
Ramissio - přírodní produkty, které změní váš život k lepšímu
883
page,page-id-883,page-child,parent-pageid-52,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.1,vc_responsive

Pavlína Valentovičová

Pavlína Valentovičová

Se svým „Carpe diem“ vstávám i usínám

Ráda bych se s Vámi podělila o můj osobní příběh – svou „ramissiáckou“ cestu, kdy a kde začala, jaký byl důvod se na ni vydat, a kam mě do dnešního dne dovedla. Věřím, že můj příběh může inspirovat další lidi, kteří v životě mají podobné sny a touhy, kteří mají chuť se neustále vzdělávat, zlepšovat své schopnosti a dovednosti a žít svůj život naplno. A to jsem celá já, již od doby studia na gymnáziu s rozšířenou výukou německého jazyka, kde byly mými dalšími jazyky ruština, angličtina, španělština a malinko mě zasáhla i latina, tak právě latina mi dala mé životní krédo a heslo – mé „Carpe diem“ (Chyť den), které mě provází mým životem již po mnoho let. Každý den je jedinečný a se svým „Carpe diem“ vstávám i usínám.

Pracovní zkušenosti

Po maturitě jsem začala studovat v Bratislavě na obchodní fakultě obor zahraniční obchod, ale poptávka té doby po jazykových dovednostech byla obrovská a já se vydala cestou výuky němčiny, a to individuálně i ve školách, cestou překladů a tlumočení. To mi dávalo neskutečnou volnost, svobodu a dostatečné finanční prostředky. Po celou dobu jsem se neustále vzdělávala v oblasti osobního rozvoje, kupovala jsem si a studovala knížky z oblasti koučování, časového managementu, vedení a motivace lidí. Tyto získané dovednosti a znalost němčiny mě po letech navolávání schůzek pro zahraniční společnost také přivedly až k manažerské funkci a vedení několika callcenter.

Pavlína Valentovičová
logo_normal

Chtěla jsem se dál vzdělávat a růst

Práce mě velmi bavila, naplňovala, ale vnitřně jsem po několika letech cítila určitý pocit vyhoření a zároveň touhu jít dál, učit se nové věci a být svobodnější. S manželem jsme si založili svou obchodní společnost, kde jsem při zakládání mohla uplatnit své nápady a kreativitu. Firma se zaběhla, funguje a jede si svým klidným tempem menší rodinné společnosti. Opět nastal čas se zajímat o osobnostní růst, vyhledala jsem si několik zajímavých kurzů a školení a v té době jsem se také dověděla o projektu Ramissio.

Seznámení s Ramissio

Ramissio mě „dostalo“ od prvního okamžiku. Na veřejné přednášce, které jsem se zúčastnila, mě velice oslovily produkty a nenásilné a kultivované představení tohoto projektu nám zúčastněným, a to panem Michalem Karmazínem. Když se na to podívám zpětně a zamyslím se, bylo-li by toto mé první ramissiácké rande vedeno jinak, nějakým naléháním, nátlakem, nepříjemným, egoistickým vystoupením a v podání člověka, který by podle mého uvážení nebyl přirozeně lidský a inteligentní, jsem si jistá, že by se mé druhé rande a všechny následné další kroky, nekonaly. Takže osoba, které si velmi vážím, která je mi vzorem, a kterou mé další kroky následují, je právě Michal Karmazín a za to mu i touto cestou děkuji, protože to byl velký zlom v mém životě.

Pavlína Valentovičová a Michal Karmazín
Svoboda a nezávislost

S Ramissio jsem se plně ztotožnila

Nikdy jsem v žádném podobném systému nepracovala, spíše bych řekla, že jsem k podobným systémům byla i skeptická a odmítavá, ale vize, poslání, myšlenky tohoto projektu, se kterými jsem se plně ztotožnila a zároveň velké možnosti se uplatnit, rozvíjet svůj potenciál, pomáhat lidem ke zdraví, ovlivňovat je svým úsměvem, rozdávat radost a lásku a k tomu mít možnost se vypracovat na zajímavý finanční příjem, touha patřit mezi nejlepší, užívat si svobodu a nezávislost. To vše jsem cítila a vnímala od prvního okamžiku jako mou velkou životní šanci. A také jsem věděla, že buď uspěji v tomto MLM systému, který mi od A do Z sedí a nebo v žádném jiném.

Ramissio je práce a činnost, kterou chci dělat

Ramissio mě velmi naplňuje a uspokojuje. Je to, jak se říká, nejlepší vysoká škola života, která vás neskutečně obohatí, pokud vytrváte a nevzdáte se při prvních nezdarech, překážkách a zklamáních, pokud překonáte a zvládnete také odmítání a odpověď ne, pokud budete mít silnou touhu učit se a zlepšovat a v neposlední řadě, pokud budete mít silný důvod, velké sny a cíle, které budou vaším každodenním motorem. Je to přínos, kterého si nesmírně považuji a cením, protože tolik „nádherných“ lidí, které jsem na této cestě poznala a poznávám, ať již se stali zákazníky, kolegy, spolupracovníky či spolutahouny, bych nikdy bez Ramissio nepoznala.

Pavlína Valentovičová
Ramissio - má láska

Má láska, má vášeň

Díky této cestě mohu sama sebe obohatit, ale také mám jedinečnou možnost se neustále rozvíjet, vzdělávat, pracovat na své disciplíně, pozitivním postoji a lidským přístupem ovlivňovat své blízké i vzdálené okolí, být příkladem a vzorem pro své děti, aby měli správný životní postoj a pracovní návyky, rozdávat radost a úsměv, který nic nestojí, je levnější než elektřina a dává více světla a v první řadě, předávat sobě, své rodině, svým přátelům a všem dalším lidem, kteří o to stojí, informace, že každý máme své zdraví ve svých rukou a jen na nás samotných záleží, jak s tím nejcennějším nakládáme teď a v budoucnu. Ramissio se stalo mou láskou a vášní a přeji dalším lidem, aby mu dali alespoň kousek srdíčka, ne-li srdce celé.

Má sluneční mise

Závěrečné poděkování patří mým třem báječným synům a našemu zakladateli, panu Vladimíru Drozdovi, protože když někde uvidíte úspěšnou firmu, někdo kdysi udělal odvážné rozhodnutí. Dnešní společnosti chybí čisté a láskyplné mezilidské vztahy založené na důvěře, zodpovědnosti a úctě k sobě samému, k svým blízkým, k svým kolegům, úctě k přírodě – svou skupinu stavím na těchto principech – absolutně čistých a důvěryhodných vztazích – toto je má cesta dlouhodobého úspěchu. Jak krásná a pravdivá slova: „Najděte si práci, která vás baví a již nikdy nebudete muset pracovat“. Jsem šťastná, že jsem ji našla a na oplátku jí dám všechno. A to je má sluneční mise, má ramissiácká cesta.

Pavlína Valentovičová