Ramissio | Pálení v krku z klimatizace při cestování
Ramissio - přírodní produkty, které změní váš život k lepšímu
15012
single,single-post,postid-15012,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.1,vc_responsive

Pálení v krku z klimatizace při cestování

Ilona Immunoshot

09 Sep Pálení v krku z klimatizace při cestování

“Mé velké milé překvapení. Proč? Když jsem k němu poprvé přivoněla, lekla jsem se. Úplně jsme si nesedli😊.. Nevoněl mi a já už většinou podle vůně vycítím, zda mi produkt bude sedět nebo ne. I tak jsem ho ale zkusila a rozpustila ve vodě. V tu chvíli mi začal vonět a když jsem ho ochutnala, bylo to tam! Můj nový oblíbený produkt. Vyvážená osvěžující chuť ovoce, příjemná vůně a lahodná chuť mi pomáhaly v pravidelnosti a v užívání denně.

Potom jsme ale odjeli na dovolenou a po návratu, jako bohužel téměř vždy po cestování v klimatizaci mě začalo pálit v krku, co jiného než Immunoshot v kombinaci s Immunity. A ano, měla jsem štěstí a krásně to zafungovalo. Do druhého dne jsem byla úplně v pohodě a zase najela na pravidelné užívání.

Vyhovuje mi u něj, že je v prášku a dá se krásně odsypat když je třeba. Neobsahuje cukry, takže ho mohou i diabetici (což bohužel u Immunity mého nejoblíbenějšího produktu nelze). Takže za mě se tento produkt opravdu hooodně povedl a jsem s ním více než spokojená 😊.”

Do druhého dne jsem byla úplně v pohodě...

–⁠ Ilona Bravencová