Vyhrajte 50% slevu na celý nákup

Vyhrajte 50% slevu na celý nákup

Potřebujete si doplnit zásoby svých oblíbených produktů Ramissio? Nebo chcete vyzkoušet některou z našich novinek? Zapojte se do naší soutěže na instagramovém nebo facebookovém profilu a vyhrajte jeden ze šesti slevových kódů na 50% slevu na celý nákup.

Jak se zapojit do soutěže? 

 

Soutěž probíhá od 15. 5. 2024 do půlnoci 22. 5. 2024. Zapojit se může každý, kdo splní následující podmínky:

  • Bude sledovat náš profil na Facebooku či Instagramu podle toho, na jaké platformě se zapojí.
  • Dá like soutěžnímu příspěvku.
  • Napíše do komentářů, jaké produkty by si v případě výhry objednal a proč.

Každý, kdo tyto podmínky splní, bude zařazený do slosování. To proběhne 23. 5. 2024. Výherce označíme v komentáři pod soutěžním příspěvkem a vyzveme ho, aby nám zaslal soukromou zprávu.

O co hrajeme?

 

Výherců budeme mít na konci soutěže hned šest – tři na Instagramu a tři na Facebooku. Tito šťastlivci od nás obdrží speciální slevový kód na 50% slevu na celý nákup na našem e-shopu. A to bez jakéhokoliv omezení.

Přečtěte si celá pravidla soutěže

 

Vyhlašovatelem soutěže je Ramissio LTD, odštěpný závod, se sídlem Za Hládkovem 973/4, Praha 6, 169 00 (dále jen „Vyhlašovatel“).

Soutěže se může zúčastnit jakákoli fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky nebo Slovenské republiky. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Vyhlašovatele a jejich rodinní příslušníci.

Tato soutěž není spotřebitelskou soutěží nebo loterií ani veřejným příslibem. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoli, i bez udání důvodu, ukončit, odvolat, zrušit nebo změnit její podmínky.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena se společností Meta Platforms, Inc. a Meta Platforms, Inc. za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytujete pořadateli a nikoli Instagramu nebo Facebooku (Meta Platforms, Inc.). Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být směrovány pořadateli či organizátorovi soutěže, nikoliv Instagramu nebo Facebooku (Meta Platforms, Inc.).

Soutěž probíhá od 15. 5. 2024 do 22. 5. 2024 na instagramovém účtu Vyhlašovatele: https://www.instagram.com/ramissio_com/ a facebookové stránce Vyhlašovatele: https://www.facebook.com/RamissioCZ

Do soutěže se soutěžící přihlásí splněním následujících podmínek:

  • Sledovat profil @ramissio_com v případě Instagramu nebo @RamissioCZ v případě Facebooku.
  • Dát like na soutěžní příspěvek.
  • Napsat do komentářů, jaký produkt by si v případě výhry objednal a proč.

Účast v soutěži je dobrovolná a účastník vyjadřuje účastí v soutěži svůj souhlas s jejími pravidly.

Splněním podmínek a přidáním soutěžního komentáře soutěžící souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely realizace této soutěže dle Pravidel a s jejich odpovídajícím zpracováním ze strany Vyhlašovatele, a to v rozsahu údajů uvedených na Instagramu a Facebooku. Osobní údaje budou po dobu trvání soutěže užity pro účely vedení soutěže, její organizace a vyhodnocení dle těchto pravidel a uchovány 30 dní po ukončení soutěže z důvodu kontroly dodržení pravidel a předání výher. Soutěžící také souhlasí s uvedením svého jména v případě výhry na webových stránkách, na instagramovém účtu a facebookové stránce Vyhlašovatele.

Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je Vyhlašovatel. Právním důvodem je souhlas soutěžícího, který je udělen na dobu počínající poskytnutím souhlasu v rámci soutěže do případného písemného odvolání souhlasu, maximálně však na 2 roky od jeho poskytnutí. Souhlas může soutěžící kdykoliv odvolat na kontaktu objednavky@ramissio.com. Soutěžící bere účastí v soutěži na vědomí, že disponuje právy dle příslušné právní úpravy a že poskytnutí údajů je dobrovolné, jejich zpracování je transparentní, soutěžící má právo na informace, na přístup ke svým zpracovávaným osobním údajům a právo na opravu svých osobních údajů, výmaz a likvidaci nesprávných osobních údajů.

Výhra bude zaslána společností Ramissio LTD, odštěpný závod soutěžícímu prostřednictvím zprávy na Instagramu nebo Facebooku v návaznosti na splnění všech podmínek, a to nejpozději do 30 dnů od vyhlášení a kontaktování výherce. Výhrou v soutěži je slevový kód na 50% slevu platnou na celý nákup pro každého z výherců.

← Starší článek

Nejnovější články

RSS
Jak se připravit na dovolenou?
Zdraví Zkušenost

Ako sa pripraviť na dovolenku?

Od Vladimír Drozd

Polovica prázdnin je za nami, takže obdobie dovoleniek je v plnom prúde. Mnohí z nás si konečne mohli oddýchnuť od každodenných povinností a rutiny, zmeniť...

Číst více
Vnitřní krása a laskavý život
Imunita Zdraví

Vnútorná krása a láskavý život

Od Vladimír Drozd

Chápanie krásy sa líši v závislosti od spoločnosti a času, ale takmer v každej kultúre existuje chápanie krásy ako takej. Krása je niečo neobyčajné, zvýrazňujúce...

Číst více