Často se ptáte

Produkty společnosti Ramissio jsou přírodní doplňky stravy, které jsou navrženy s cílem podpořit zdraví, krásu a energii. Využívají přírodní zdroje jako jsou vitamíny, minerály a rostlinné extrakty, které mají pozitivní účinky na lidský organismus. Produkty Ramissio jsou vyvinuty s ohledem na vysokou kvalitu a bezpečnost, proto používáme co nejvíce organických, certifikovaných surovin s minimem konzervačních látek.

Vytváříme produkty v různých chutích a variantách, aby si každý mohl vybrat. Výrobky jsou vhodné pro každého, kdo se snaží o zdravější a aktivnější životní styl.

Ramissio produkty jsou ideálním doplňkem pro všechny,  kteří dbají o zdravý životní styl a chtějí podpořit své zdraví, krásu a energii přírodní cestou. Produktová řada obsahuje doplňky stravy pro různé potřeby a preference, proto si každý může sestavit vlastní portfolio pro svůj životní styl a každodenní rituál.

V souladu s předpisy Ramissio produkty nejsou vhodné pro těhotné, kojící ženy a děti do 3 let. V těchto případech doporučujeme konzultovat užívaní Ramissio produktů se svým lékařem. 

Kolagen je protein, který přirozeně tvoří a udržuje strukturu těla, včetně kůže, vlasů, nehtů, kloubů a kostí. Bohužel s věkem se jeho produkce zpomaluje, což může vést ke zhoršení zdraví pokožky, vlasů, nehtů a kloubů. Proto je vhodné začít kolagen doplňovat již po 25. roku života, aby byly tyto struktury pevné a zdravé co nejdéle.

Řada Rays obsahuje kolagen typu I. z atlantických tresek, který slouží k péči o krásu – zlepšuje hydrataci, elasticitu a pružnost pokožky, snižuje výskyt vrásek a posiluje vlasy a nehty.

Výsledky a doba, kdy začnete vidět zlepšení, se mohou lišit u každého jednotlivce v závislosti na stavu pokožky, vlasů a nehtů před započetím úžívání. Většinou se první výsledky projeví po 4 až 12 týdnech pravidelného užívání kolagenových přípravků. Mějte na paměti, že užívání kolagenových doplňků stravy není absolutní náhradou za zdravý životní styl a správnou výživu. Je podporou k udržení zdravého vzhledu a funkce pokožky, vlasů a nehtů.

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme užívat naše produkty pravidelně každý den, v souladu s dávkováním uvedeným na obalu. Většina produktů Ramissio je balena tak, aby dávkování vyšlo na měsíc. Stačí si pouze zvyknout na jednoduchý rituál pravidelného užívání a těšit se z výsledků přirozené podpory zdraví, krásy a energie.

Používáte-li léky, doporučujeme, poradit se s lékařem nebo lékárníkem o vhodnosti užívání doplňků stravy. Máte tak jistotu bezpečné kombinace doplňků s vašimi současnými léky.

Je důležité si uvědomit, že každé těhotenství je jedinečné a může vyžadovat specifickou péči. I když jsou produkty Ramissio přírodního původu a obsahují pouze kvalitní a ověřené složky, jejich užívání během těhotenství doporučujeme konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

Ano, můžete si objednat produkty bez registrace do programu odměn. Pouze vyplníte údaje nutné pro odeslání objednávky. Při registraci však získáte 1 Kč kredit za každých 10 Kč objednávky. Body následně můžete uplatit pro získání slev a dalších výhod.

Slevu na nákup našich produktů získáte přihlášením do Ramissio programu odměn. Za každých 10 Kč z objednávky získáte 1 Kč kredit. Kredity můžete následně proměnit na slevy a další výhody. Body získáte i doporučením Ramissia svým známým - za každé doporučení získáte slevu 10 % pro vás i vaše známé.