Náš příběh

Věříme, že opravdová krása a zdraví vychází z harmonie mezi vnějším a vnitřním

Existuje recept na věčné mládí? Podle nás je jím znalost, jak pečovat o své zdraví a přirozenou krásu. Přispět k rozvoji potenciálu toho, co naše těla sama dokáží, když dostanou tu správnou výživu. Přinášíme na trh výživové doplňky, které nabíjí tělo zevnitř a umožňují mu tak vyzařovat navenek.

O společnosti

Společnost Ramissio se již od roku 2012 věnuje vývoji unikátních přírodních doplňků výživy pro podporu zdraví a krásy bez chemických přísad. Při jejich výrobě vycházíme z poznatků čínské tradiční medicíny a inspirujeme se moudrostí starých civilizací. Naše receptury kombinují sílu exotických superpotravin, léčivých bylin a plodů, vitamínů, minerálů a dalších cenných látek v jednom balení.

Kdo stojí za značkou Ramissio

Ramissio založil Vladimír Drozd, který je také tvůrce receptů doplňků výživy a tvůrce projektů ve zdravém životním stylu již 25 let.

„Krása je vnitřní světlo v očích, které nikdy nezestárnou. Dívat se do očí ženy, kterou milujete, a cítíte její naplnění a světlo, je šamanství života“.

Má vize je žít dlouhý a zdravý život plný vitality a cítit se mladý. S radostí tvořit projekt a vidět svou ženu, jak je se sebou spokojená, se svým vnějším vzhledem a vnitřním klidem. Žena v radosti pak tvoří krásné věci a ukazuje nám mužům, jak milovat.

Přeji si, aby každý našel své vnitřní světlo. Always shine, to je motto Ramissia.

Mise a vize

Posláním Ramissio je podpořit krásu a zdraví každé ženy i muže a toto poselství šířit dál. Krása není spojena jen s vnější formou, je odrazem našeho zdraví, vitality a psychické pohody.

V Ramissio věříme, že krása vychází zevnitř, ze samotných buněk našich těl. Proto vznikly komplexní produkty jako je Rays a Stymo, které vyživují tělo zevnitř a jejich účinky se projevují zvenčí. Výsledkem je zdravé tělo a mysl, které přináší sebevědomí a radost ze života.

Každý člověk, který v sobě objeví vnitřní krásu a pečuje o ní, je současně také člověk naplněný a spokojený.

Ramissio nabízí jednoduché řešení pro krásu a zdraví skrze komplexní produkty, které jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí a společnost. Svými produkty si přejeme přispět ke kvalitnějšímu a radostnějšímu životu všem, kteří se rozhodnou naše přírodní směsi užívat.

Hodnoty

Zdraví – Fyzické i psychické zdraví je nejhodnotnějším ukazatelem spokojeného život a hlavním vlivem je právě způsob, jakým ho žijeme.

Sebedůvěra – Kvalita života je odrazem kvalitních rozhodnutí, které vychází ze stavu naší mysli.

Sebeúcta – Pečování o své zdraví a krásu přináší větší prožitek ze života a prohlubuje vztah k sobě samému.

Minimalismus – Jednoduchost myšlení a přístupu ke složitým situacím je moudrostí, která nepřináší do života komplikace.

Udržitelnost – Laskavostí nejen k sobě, ale i k přírodě, dokážeme změnit prostředí, ve kterém žijeme.

Tým Ramissio

Podporujeme silné, sebevědomé osobnosti, které sdílí naše hodnoty. Inspirujte se jejich přístupem ke zdraví a kráse. V každé zemi se můžete svěřit do péče moudrých a zkušených žen i mužů, kteří s námi již řadu let sdílejí vizi Ramissio.