Dopřejte vlasům tu nejlepší péči a vyhrajte Ramissio Beauty Extract

Dopřejte vlasům tu nejlepší péči a vyhrajte Ramissio Beauty Extract

Vyzkoušejte nový produkt v naší nabídce. Ramissio Beauty Extract obsahuje vyváženou směs bylin, vitamínů, minerálů a dalších látek pro zdravé vlasy, nehty a pleť. Hned tři z vás ho od nás dostali zdarma jako výhru v naší instagramové soutěži, která byla ukončena 30. 6. 2024.

Jak se zapojit do soutěže? 

Soutěž probíhá od 24. 6. 2024 do půlnoci 30. 6. 2024. Zapojit se může každý, kdo splní následující podmínky:

  • Bude sledovat náš na Instagramu.
  • Dá like soutěžnímu příspěvku.
  • Označí do komentáře jiného uživatele.

Každý, kdo tyto podmínky splní, bude zařazený do slosování. To proběhne 1. 7. 2024. Výherce označíme v komentáři pod soutěžním příspěvkem a vyzveme ho, aby nám zaslal soukromou zprávu.

O co hrajeme?

Šanci na výhru mají rovnou tři z vás. Vítězové od nás dostanou 1 balení Ramissio Beauty Extract – komplexní péče pro vaše vlasy, nehty a pleť. Unikátní kombinace prospěšných látek působí synergicky zevnitř na vlasy a pokožku hlavy, posiluje nehty, vlasy a jejich kořínky, podporuje jejich růst a přispívá k obnově jejich vitality. Nabídněte svým vlasům tu nejlepší péči a zažijte radost z krásných a zdravých vlasů.

Jak zní pravidla soutěže?

Vyhlašovatelem soutěže je Ramissio LTD, odštěpný závod, se sídlem Za Hládkovem 973/4, Praha 6, 169 00 (dále jen „Vyhlašovatel“).

Soutěže se může zúčastnit jakákoli fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky nebo Slovenské republiky. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Vyhlašovatele a jejich rodinní příslušníci.

Tato soutěž není spotřebitelskou soutěží nebo loterií ani veřejným příslibem. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoli, i bez udání důvodu, ukončit, odvolat, zrušit nebo změnit její podmínky.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena se společností Meta Platforms, Inc. a Meta Platforms, Inc. za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytujete pořadateli a nikoli Instagramu (Meta Platforms, Inc.). Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být směrovány pořadateli či organizátorovi soutěže, nikoliv Instagramu (Meta Platforms, Inc.).

Soutěž probíhá od 24. 6. 2024 do 30. 6. 2024 na instagramovém účtu Vyhlašovatele: https://www.instagram.com/ramissio_com/.

Do soutěže se soutěžící přihlásí splněním následujících podmínek:

  • Sledovat profil @ramissio_com.
  • Dát like na soutěžní příspěvek.
  • Označit do komentáře jiného uživatele.

Každý soutěžící se může zapojit pouze jedním komentářem k soutěžnímu příspěvku na Instagramu – při nesplnění podmínek bude soutěžící ze soutěže vyloučen.

Účast v soutěži je dobrovolná a účastník vyjadřuje účastí v soutěži svůj souhlas s jejími pravidly.

Splněním podmínek a přidáním soutěžního komentáře soutěžící souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely realizace této soutěže dle Pravidel a s jejich odpovídajícím zpracováním ze strany Vyhlašovatele, a to v rozsahu údajů uvedených na Instagramu. Osobní údaje budou po dobu trvání soutěže užity pro účely vedení soutěže, její organizace a vyhodnocení dle těchto pravidel a uchovány 30 dní po ukončení soutěže z důvodu kontroly dodržení pravidel a předání výher. Soutěžící také souhlasí s uvedením svého jména v případě výhry na webových stránkách, na instagramovém účtu Vyhlašovatele.

Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je Vyhlašovatel. Právním důvodem je souhlas soutěžícího, který je udělen na dobu počínající poskytnutím souhlasu v rámci soutěže do případného písemného odvolání souhlasu, maximálně však na 2 roky od jeho poskytnutí. Souhlas může soutěžící kdykoliv odvolat na kontaktu objednavky@ramissio.com. Soutěžící bere účastí v soutěži na vědomí, že disponuje právy dle příslušné právní úpravy a že poskytnutí údajů je dobrovolné, jejich zpracování je transparentní, soutěžící má právo na informace, na přístup ke svým zpracovávaným osobním údajům a právo na opravu svých osobních údajů, výmaz a likvidaci nesprávných osobních údajů.

Výhra bude zaslána společností Ramissio LTD, odštěpný závod soutěžícímu poštou v návaznosti na splnění všech podmínek, a to nejpozději do 3 týdnů od vyhlášení a kontaktování výherce. Výhrou v soutěži je jedno balení Ramissio Beauty Extract pro každého z výherců.

← Régebbi cikk

Nejnovější články

RSS
Jak se připravit na dovolenou?
Zdraví Zkušenost

Hogyan készüljünk a nyaralásra?

Tól től Vladimír Drozd

Az ünnepek felénél már javában zajlik az ünnepi szezon. Sokunknak végre sikerült egy kis szünetet tartania napi feladataink és rutinjaink között, megváltoztatni a környezetünket, és...

Olvass tovább
Vnitřní krása a laskavý život
Imunita Zdraví

Belső szépség és kedves élet

Tól től Vladimír Drozd

A szépség megértése a társadalomtól és az időtől függően változik, de szinte minden kultúrában létezik a szépség mint olyan értelmezése. A szépség valami rendkívüli, amely...

Olvass tovább